Výstavy psů a chovatelské potřeby

mikiny pro jorkšíryPotkat na ulici psa v slušivém oblečku, už nikoho zřejmě nepřekvapí. Psí oblečení se stalo nejen funkční nutností pro krátkosrsté a domácí psy, ale i módním doplňkem. Pro psi se navrhují nové kolekce oblečení každý rok a i někteří světoznámí návrháři propůjčili svá jména módním kreacím pro čtyřnohé miláčky. Nechybí ani luxusní materiály, drahé kameny, značkové doplňky jako jsou například sluneční brýle a podobně.

Tato psí móda si pomalu ale jistě nachází své místo i v našich zeměpisných šířkách.

Výstava psů v Brně 2011

Pro milovníky pejsků všech tvarů i velikostí je v České Republice pořádána jedinečná akce. Jedná se o výstavu ProPet. ProPet je mezinárodní výstava chovatelských potřeb, která proběhne v areálu Brněnského výstaviště ve dnech 24 až 26.6.2011.

Zdroj: gordonky.estranky.cz

Velká část této akce je zaměřena právě na potřeby pro psy. Mezi vystavovanými produkty samozřejmě nechybí ani psí móda. Psí móda se již dávno neomezuje na vesty kryjící záda a slabiny psů. V sortimentu naleznete vše od kabátků po čepičky a boty pro psy. Pokud vás tato oblast zajímá nebo pokud chcete zažít nevšední zážitek, navštivte v rámci doprovodného programu v neděli 26.6. módní přehlídku psích oblečků. Inspirujete se při výběru oblečku pro vašeho psího miláčka a jistě se budete dobře bavit. Další souběžně pořádanou akcí je Intercanis Agility, soutěž v psích sportech a dovednostech. Účast je obrovská a mezi stovkou zúčastněných nechybí ani mistři České republiky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Oblečky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>