Torna na záda na psa

batoh na psaNaše miláčky s sebou bereme všude tam, kde je to možné. Zejména na jaře se těšíme na kolo a na in-line bruslení. Za zkušenosti mohu podotknout, že vhodný povrch na bruslení je pro psí tlapky doslova nesnesitelný. Je totiž velmi ostrý a dochází k oděru polštářků. Řešit to můžete buď botičkami pro psy, anebo můžete malého psíka vozit v batohu na zádech. To ale není pohodlné pro zvíře, ani jeho majitele. Právě proto jsme se v dnešním článku zaměřili na torny na záda, které jsou speciálně šité pro psí pohodlí.

Batohy pro psy

Speciální batohy jsou šité z měkkých materiálů, takže je v něm psík jako v bavlnce. Pokud si navíc koupíte větší velikost, můžete psa podestlat malým polštářkem nebo dečkou. V případě, že tornu na psa využijete i v zimním období, pak doporučujeme psíka teple obléknout.

torna na psaVe velikostech se vyznáte naprosto jednoduše. Velikost 1 torny od společnosti Ataner je pro opravdu malé psíky. Odhadem do hmotnosti 4 kg. Pokud chcete na zádech sem tam popovést psíka velikosti jack russel teriér, pořiďte si tornu na záda větší, která je označena číslem 2. Torna na psa je navíc opatřena šňůrkou s karabinou, takže nemůže dojít k nechtěnému vyskočení psa z batohu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kabely a batohy, Zajímavosti/informace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>