Soutěž o 3 knihy Volejte veterináře

kniha volejte veterinareS naším partnerem, vydavatelstvím Euromedia Group k.s., Ikar, jsme připravili soutěž o 3 knihy Volejte veterináře.

V úvodu autor, mladý veterinář, nastupuje na noční provoz nonstop veterinární kliniky v anglickém Brightonu. Každý podvečer v šest hodin střídá svou denní kolegyni a do osmi do rána přijímá akutní případy, jak v ordinaci, tak i na zavolanou s dojezdem ke klientovi domů. V knize je věnováno dost prostoru jednotlivým veterinárním případům, které jsou prakticky vždy popisovány s nadhledem a humorem. Mezi pacienty se objevují nejčastěji kočky, psi, králíci, papoušci a hlodavci, ale v průběhu doby dojde i na lišku, koně či krávu. Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj jednu z knih Volejte veterináře.

Soutěžní otázka: Kolik stran má kniha Volejte veterináře?

Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail: soutez@alida.cz, nejpozději do neděle 30. 12. 2012. K odpovědím nevyužívejte komentáře ke článku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Soutěže, Zajímavosti/informace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>