S pejskem na procházku

obojek oharNež vyrazíte na procházku s  pejskem, měli byste mít pár věcí. Nejdůležitější věcí je určitě vodítko a obojek. Na těchto věcech nešetřete. Měli by být opravdu kvalitní, aby nedošlo k poškození a pes Vám neutekl. Nemusíte se ale soustředit pouze na účelnost vodítek. Dnes už se vyrábějí krásná, barevná vodítka, která poslouží Vašemu pejskovi i jako luxusní módní doplněk a navíc jsou i kvalitní. Vodítka jsou buď navíjecí, stopovací, klasická, nebo řada dalších. Záleží už jen na Vás, za jakým účelem vodítko kupujete. Pokud chodíte s pejskem na výstavy, můžete si koupit i vodítko přímo výstavní. Na druhou stranu jestliže jste se rozhodli pro výcvik psa, je velmi praktické již zmiňované vodítko stopovací, tzv. ,,stopovačka´´. Vodítka jsou většinou nylonová, nebo kožená.

Další věc, která se na procházce určitě bude hodit, jsou pamlsky. Pomocí nich, můžete pejska cvičit a za dobře odvedený povel odměnit. Na trhu je mnoho druhů pamlsků. Můžete koupit například sušené maso, suchary, nebo různé pečené pamlsky pro psy. Také se prodávají pochoutky z buvolí kůže a pamlsky pro čištění zubů.

Další možností pro cestování s pejskem je taška na psa

taska pro civavuJe to velmi šikovná pomůcka pro cestování. Prodávají se i batohy, pro delší cestování, například na túru. Tyto tašky jsou ideální pro cestování hromadnou dopravou. Jestliže je Váš pejsek po dlouhém cestování unaven, dáte ho jen do batohu, nebo cestovní tašky a můžete jít v klidu dál.

Naprostou samozřejmostí by dnes už měli být pytlíky na exkrementy. V nabídce jsou různá, na pohled pěkná pouzdra na tyto sáčky, které si můžete dát zápasek u kalhot, nebo je můžete pověsit pejskovi na obojek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obojky, Vodítka, Zajímavosti/informace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>