Obojky a vodítka RED DINGO

Pryč už je dávno doba, kdy všichni hafani ve vesnici měli stejný obojek od místního správkaře obuvi. Ne, že by byl kožený obojek nevhodný-při dobrém zpracovaní může z našeho psa udělat dokonaleho elegána, ale my jsme si už zvykli na obojky nylonové.

Jejich výhodou je, že oproti kůži rychleji schnou (jistě oceníte pokud máte doma vodomila) a hlavně si můžete vybrat z nepřeberného množství barev a motivů.

obojky a voditka red dingoNejvíce mě zaujala australská značka Red Dingo. Od původní černé barvy jsme přesedlali na červený obojek s motivem kostiček a k němu máme i stejné vodítko. Vodítko je prepínací, jeho délku si můžete upravit podle potřeby. A hlavně – tyto elegantní praktické obojky a vodítka jsou více méně nezničitelné.

Velmi praktické jsou i vyměnitelné karabiny. Pokud by byla karabina defektní, nemusíte, jako u jiných modelů, koupit nové vodítko. Stačí pouze vyměnit karabinu. A nejen barvu vodítka prizpůsobíte svému milačkovi. Dokonce i karabin je více druhů a to ve tvaru psa… Jednou se nám rozbila karabina a díky inovativnímu přidělaní k obojku jsme si jednoduše na e-shopu objednali novou. Na výběr psi karabina kamarad pro vsechnyjsme měli opravdu z hodně vtipných karabinek, ale nakonec jsem vybrala tu, která se pro mého psíka hodí nejlépe-kamarád pro všechny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Karabiny, Obojky, Vodítka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>