Novinka mezi samonavíjecími vodítky-Flexi VARIO

vlexi vario s doplnkyFlexi VARIO je dalším z luxusních počinů německé značky Flexi. Nabízí jako již standardně volný pohyb psa, kterého ale bez problémů ovládáte. A co je na něm tedy tak inovativní? Nadchnou vás doplňky-můžete si koupit všechny nebo jen některé.

  1. Led svítilna-na boku vodítka najdete 3 led diody pro osvícení nejen z hlediska bezpečnosti, ale světýlko oceníte, když hledáte klíče a podobně.
  2. Boxík na pamlsky-na vodítko se dá jednoduše přidělat malý box, ve kterém můžete mít sáčky na exkrementy nebo třeba dobrotky pro vašeho hafíka.
  3. Multifunkční přezka-díky ní můžete na vodítko nacvaknout rozdvojku (už nemusíte mít v ruce několik vodítek v ruce), odpružené vodítko (pro větší pohodlí), svíticí vodítko (pro větší bezpečnost).

Vario mile překvapí každého. Krom toho nabízí Vario nový systém brzdičky a ještě pohodlnější madlo vodítka, které lze nově nastavit podle velikosti dlaně.

flexi vario

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>