Novinka: Aljašský lososový olej

Na lososový olej nedá dopustit nejeden majitel psa nebo kočky. Na našem trhu najdete spoustu značek, mezi nimi i českého výrobce Brit. Ovšem olej z volně žijících lososů?-To tu ještě nebylo!

Grizzly Salmon Oil si tedy zachovává neuvěřitelné výživové hodnoty, o kterých se může jiným doplňků stravy jen zdát. Tolik hodnotné omega-3 mastné kyseliny jsou totiž z ryb zdaleka nejkvalitnější. Krom toho musíme vyzdvihnout také vysoký obsah extraktu z rozmarýnu.

Proč si výrobce tolik zakládá na výrobě oleje jen a pouze z voně žijících ryb? Asi se budete divit, ale poměr Omega-3 ku Omega-6 mastným kyselinám je u volně žijících lososů 9:10, což dalece převyšuje poměr mastných kyselin u chovaných lososů, který je 2:3. Je to způsobeno zejména stravou volně žijících ryb.

lososovy olej grizzly

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti/informace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>