Luxus nemusí být drahý

Obojek patří bez pochyby k základním potřebám. Ovšem zdaleka už nemáte na výběr z fádních kožených nebo obyčejných nylonových obojků se zastaralými vzory. My jsme narazily na obojky tak krásné, že je jednoduše musíte mít. Navíc nás neodradila ani cena, což se zas až tak často nestává.

S luxusními obojky přišla k nám na trh jako první asi značka Trixie, v jejíž sortimentu jste mohli najít koženkové obojky s kameny od Swarovského. Ty nás ale nijak zvlášť nezaujaly a asi jsme nebyli jediní, protože byly tyto obojky a samozřejmě i vodítka a postroje, rychle stahovány z trhu. Nebyly moc hezké, zato docela drahé.

Pokud chcete luxusní obojek za super cenu, pohledejte na internetu značku Petty. V nabídce samozřejmě nenajdete jen luxusní obojky, ale také ostatní všemožné chovatelské potřeby neotřelého designu.

Obojky Crystal

luxusni obojekLuxusní obojek z PU kůže s ocelovou přezkou osázenou kamínky. To ale není jediné zdobení. České broušené krystaly najdete také na přívěsku ve tvaru srdce.

A jak je to se vzory? Na výběr máte z opravdu nepřeberného množství barev. Nás nejvíce zaujaly obojky s několika řadami ostnů pro bojová plemena, ale samozřejmě také exkluzivní lakované obojky s hadím vzorem.

Nakonec jsme vybrali růžový obojek pro psy CRYSTAL HEART s přívěškem za cenu 330 Kč (foto: pro-mazlicky.cz)

Příspěvek byl publikován v rubrice Obojky, Zajímavosti/informace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>