Krmivo na míru pro vašeho domácího mazlíčka

Váš pejsek nebo kočička si zaslouží víc, než již deset let ty samé granule k snídani, obědu i večeři. Proč za srovnatelnou cenu krmit naše domácí mazlíčky potravou, která není ani zdaleka tak super jako se tváří. Chcete-li dopřát domácím mazlíčkům více možností a víc kvality, kterou jistě ocení nejen oni, ale i jejich organismus, vyzkoušejte granule značky Royal Canin, které jsou bezkonkurenčně nejlepší a nejžádanější krmivo v České republice.

rc logoRoyal Canin má neustále zvířata na prvním místě. Stále jde kupředu a svá krmiva zdokonaluje a inovuje. Není to jen strava, ale něco víc, je to jakýsi lék, krmivo s blahodárnými účinky, které dokáže zmátožit skoro každé zvíře. Skvělou vlastností krmiva je to, že neobsahuje pro zvířata zbytečná a dokonce i škodlivá barviva. Je jim totiž jedno, jak jejich pokrm vypadá a jakou má barvu.

Obaly do kterých je krmivo baleno, jsou šetrné k životnímu prostředí, snadno recyklovatelné. Navíc jsou vzduchotěsné a některé velikosti i uzavíratelné na zip. Tudíž je krmivo stále skvěle čerstvé a chutné.

Dalším plusem je to, že není jedno univerzální krmivo pro kočky a jedno pro psy. Druhů je totiž o dost víc. Vybírat můžete podle životního období a stáří. Takže jestliže máte kotě nebo štěně, dospělého jedince, nebo dokonce seniora. Dalším kritériem je velikost plemene. Ať už je váš mazlíček malého, středního, velkého, nebo dokonce obřího plemene. Dokonce nejdete v nabídce speciální krmivo pro 12 různých psích plemen a pro 5 kočičích plemen. Krmiva pro kočičky se také nabízejí podle toho, zda kočka chodí ven, nebo je čistě domácí. Speciální druhy najdete při zdravotních problémech, či nemocích.

O historii těchto francouzských krmiv se dozvíte zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Krmiva, Zajímavosti/informace, Zdraví se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Krmivo na míru pro vašeho domácího mazlíčka

  1. krmivo pro psy napsal:

    Zkoušeli jste někdy také jinou značku, než právě royal canin? Co třeba takové granule Canidae? Vyrábí je americká firma Canidae – jsou určeny pro veškeré životní fáze psa.

  2. Bc. Michal Hampl napsal:

    Speciální krmivo určené pro konkrétní rasy psů a koček je samozřejmě nesmysl a levný reklamní trik některých výrobců. Velikost plemene, věk a míra fyzické zátěže či zdravotní stav zvířete jsou relevantní kritéria, ale rasa k nim rozhodně nepatří, protože zkrátka s výběrem krmiva absolutně nijak nesouvisí. Jinak fajn článeček, nebýt těch zavádějících informací a „tlačení“ své značky…

Napsat komentář