Jak na jednodušší úklid po vašich mazlíčcích?

Udržet domácnost, kde žijí psi nebo kočičky čistou, dá mnohdy tolik práce, že si chvílemi říkáme, že jde o boj s větrnými mlýny. Úklid chlupů, loužiček i jiných nehod ještě nikdy nebyl snazší díky produktům značky Simple Solution. Ty jsou určené k odstranění zápachu a nečistot, které způsobují domácí mazlíčci. Simple Solution funguje na nečistoty jako jsou –  moč, výkaly, zvratky, špína, káva, džus, víno, jídlo, tráva.

pes v interieru

Přípravky obsahují bakterii, která se po kontaktu s nečistotou aktivuje a začne produkovat čisticí enzym, který rozežírá nečistoty. Takto připravené nečistoty bakterie lehko konzumuje. Vy jen vysajete hadříkem nebo papírovým kapesníčkem přebytečnou tekutinu a je hotovo.

EXTREME Enzymatický odstraňovač zápachu a nečistot pro psy –  
Vyvinuto speciálně k odstranění nejhorších nečistot a zápachu jako je psí moč, výkaly a zvratky. Obsahuje unikátní pro-bakterie, které produkují čistící enzym. Odstranění zápachu působí preventivně proti tvoření nového. Balení 500ml k dostání cca za 260 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti/informace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář