Hračky pro psy

Máte doma pejska, ale nevíte, jak mu udělat radost? Pokud je váš pejsek ten typ, který rád aportuje a hraje si s hračkami, nebudete mít těžkou volbu.

hracky kousaci

Pokud jste ve výchově pejska začátečníkem a právě jste si pořídili štěňátko, zkuste pořídit vašemu pejskovi bavlněné přetahovadlo. Nejlepší možností by bylo, pokud by vaše štěňátko mělo toto přetahovadlo již od doby, kdy je u své mámy. U vás by se poté cítilo jako doma a tolik by se mu nestýskalo po jeho mámě. Velkou výhodou tohoto přetahovadla bývá to, že vašemu pejskovi většinou vydrží velmi dlouhou dobu. Po delší době může tato hračka sloužit pro zábavnou hru pejska s jeho páníčkem.

hracka na pamlskyPokud váš pejsek trpí problémy se zuby nebo se nudí, zkuste mu pořídit míčky a hračky na pamlsky. Tato hračka je žvýkací, a vašeho pejska bude jistě bavit. Dovnitř této hračky totiž můžete vložit pamlsek, který jistě pejska bude motivovat pro žvýkání této hračky. Čím víc bude váš pejsek tuto hračku žvýkat, tím víc čistší chrup bude mít.

Aporty a inteligentní hračky

Jestli váš pejsek patří mezi milovníky aportování a neustále vám nosí míček pod nohy a vás už nebaví se neustále ohýbat a míček mu házet, zkuste udělat radost sobě i vašemu domácímu mazlíčkovi tím, že koupíte tzv. katapult na míčky. katapult na micky

Těchto házečů na míčky existuje velké množství. Jejich cena se může vyšplhat až do výše několika tisíc, můžete ale pořídit i mnohem levněji.
Pokud jste přesvědčeni o tom, že váš pejsek je rozený Einstein, zkuste mu pořídit nějakou inteligentní hru pro psy. Můžete vybrat z několika kategorií podle obtížnosti. Mezi obtížnější hry patří například šachy pro psy. Tyto hry jsou velice zajímavé a jejich cena je příznivá, tak neváhejte a zkuste si otestovat inteligenci svého psího přítele.

Jedno je ale jisté, ať už pořídíte pejskovi jakoukoli hračku, určitě vám bude vděčný a rád si s vámi bude hrát.¨

A kde nakupovat? Široký výběr hraček a dalších nezbytností za super ceny najdete v e-shopu pejsekakocicka.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Hračky, Výchova a výcvik se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>