Hračky pro psy k Vánocům

hracky pro psyPsi jsou jako děti, potřebují spoustu pozornosti. Stejně tak jim kupujeme dárky k Vánocům. Zcela jistě pod stromečkem i Váš psíček najde mnoho dobrot. V žádném případě ale nesmíte zapomenout na hračky pro psy. Těch je na našem trhu tolik, že vyznat se v nich chce opravdu přehled. Brzy ale zjistíte, co vyhovuje právě vašemu pejskovi.

My jsme se zaměřili na zvukové hračky. Zdaleka už nemusíte kupovat jen gumové pískací míčky a jiné tvary. Na výběr máte i hračky, které sice vydávají zvuky, ale ne pískání. Koupit můžete latexové prasátko různých velikostí, ale také barev. Po zmáčknutí prasátko chrochtá, což je opravdu zábavné. Zmínit musíme i krákajícího havrana v provedení latex nebo plyš a podobně vtipné hračky.

Zdaleka nejlepší jsou ale hračky, které jsou pro psa zábavné a navíc podporují jeho zdraví. Jde o hračky na čištění zubů, tzv. DENTAfun míčky a jiné tvary z tvrdé gumy. Na čištění a posílení zubů podávejte psovi i kostičky ze 100%bůvolí kůže nebo bavlněné uzly, přetahovadla a činky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hračky, Výchova a výcvik, Zajímavosti/informace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>