Hotel pro psy

V dnešním článku se zaměříme na hotel pro psy. Jde o velmi aktuální téma, protože doba dovolených je v plném proudu a ne všude jsou domácí mazlíčci vítáni. Ostatně to jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži. Letošní prodloužený víkend jsme chtěli strávit na dovolené v Chorvatsku. Bohužel jsme zjistili, že do většiny dostupných campů pes nemá přístup. Camp jsme tedy zavrhli a začali hledat dovolenou v hotelu. Ani zde ale neakceptují domácí mazlíčky. Nakonec jsme dovolenou strávili na chatě. Ne, že by to bylo špatné, ale moře je moře.

Nebojte se zvíře nechat v hotelu

pes v hoteluS přítelem patříme mezi jedny z úzkostlivých majitelů. Máme fenečku Jack Russel teriéra, Agátku. Je na nás poměrně fixovaná a naopak to platí dvojnásob. I přesto jsme ale došli k závěru, že pokud na nás psí hotel bude působit seriózně, na několik dní nikomu neuškodí, když si od sebe odpočineme.

Velmi nás zaujal Hotel pro psy v Brně, který se se nachází téměř v centru Brna, a přesto je obklopen přírodou. 1A Hotel pro psy najdete na Kraví hoře, v areálu VUT, Rybkova 23. Krom toho, že nás zaujala příroda Kraví hory, jsme byli nadšeni i samotnou budovou, kde se psí hotel a cvičák nachází. Budova je citlivě zrekonstruovaná. V létě je zde příjemný chládek a v zimě je zajištěno vytápění. Hotel pro psy je tedy celoroční záležitostí, takže nezáleží na tom, zda si chcete užít několik poklidných dní u moře, anebo naopak sportovní dovolenou na lyžích.

Velmi mile nás zaujala přívětivost ošetřovatelů, kteří mají již od pohledu velmi vřelý vztah k domácím mazlíčkům. Agátka si pohrála s ostatními psíky a já měla pocit, že o ní rozhodně nemusím mít strach. Zcela určitě využijeme služby psího hotelu v září, kdy se chystáme letecky do Bulharska a letecká společnost neakceptuje zvířata přímo v letadle. Dle mého názoru bude pro naší fenku mnohem méně stresující strávit několik dní v příjemném prostředí mezi ostatními psími kamarády, než v zavazadlovém prostoru během letu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výchova a výcvik, výstavy a jiné akce, Zajímavosti/informace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Hotel pro psy

  1. Jitka napsal:

    Psí hotel, jsme ještě nevyužili, ale uvažujeme o tom. Je těžké jet na dovolenou a sehnat někoho aby se postaral o naše psa.

  2. Jana napsal:

    Ha ha ha, velice legrační zaplacený článek. Na toho člověka majitele je prý podáno trestní oznámení pro podezření z týrání zvířat. Slyšela jsem , co vyprávějí ti, co jeho služby zažili! Never!

Napsat komentář