Herbax-odčervujte přírodní cestou

Čas od času odčervovat musíme všechny psíky. Nakazit se vnitřními parazity se totiž mohou velmi rychle. Jednou za rok nebo za několik měsíců můžete preventivně podávat klasické tablety na odčervení nebo zvolit přírodní cestu. Chemické odčervení je sice účinné, ale majitel zvířete většinou neví, jestli zvíře parazity má nebo ne, takže někdy je podání chemického léku zbytečné.

Domácí odčervení

Pokud budete vašemu psovi podávat syrový česnek, budete ho před parazity chránit také. Stačí ho přidávat pravidelně do žrádla nebo spolu s pamlsky. Česnek podobně jako řada bylinek zapříčiní, že je trávicí a vylučovací trakt zvířete pro parazity nehostinným prostředím.

Jiná forma přírodního odčervení

herbax odcervovadloNovinkou na našem trhu je doplněk stravy Herbax, který obsahuje speciální směs nejen asijských bylin v takovém poměru, který je velmi účinný v boji s parazity, ale na druhou stranu velmi šetrný ke trávicímu traktu psa. Navíc nedochází k rezistenci evropských parazitů, díky chybějící resistenci vůči asijským bylinám a účinným látkám (rostlinné alkaloidy-mj. Polyphenol, Resveratrol) v nich obsažených.

Jedná se o poloměkké kousky, které mohou být podávány jako pamlsky. A protože se jedná o prevenci, musíte preparát samozřejmě podávat pravidelně. Jen tak parazité nemají šanci se v psíkovo žaludku a střevech usídlit. Cena za 100 g je asi 60 Kč.

Složení preparátu:

Zrna obilovin a výrobky z nich získané, výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané (hydrolyzovaná drůbeží játra 5 %), minerální látky a výrobky z nich získané. Hrubý protein 15,2 %, hrubá vláknina 3,2 %, hrubé oleje a tuky 4,6 %, hrubý popel 6,9 %, vlhkost 20,5%.

Dávkování

5 kg 20 gr
10 kg 30 gr
15 kg 50 gr
20 kg 70 gr
25 kg 80 gr
30 kg 100 gr
35 kg 120 gr
40 kg 140 gr
45 kg 150 gr
50 kg 170 gr
60 kg 200 gr

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>