Gumičky a sponky

sponky pro psyGumičky pro psy jsou menší a dobře s nimi manipuluje. Hodí se zejména pro jorkšíry a jiná dlouhosrstá plemena, kterým by srst vadila ve výhledu. Padání srsti do očí může zapříčinit záněty očí nebo šilhání a pro psa je to nepohodlné.

Gumičky mohou být doplněny mašličkami, takže jde i o designový prvek, který jednoduše sladíte s barvou oblečků nebo obojku a vodítka. Mašlička ale nemusí být jen na gumičce, ale také na kovové či plastové sponce. Mašličky se vyrábějí jednobarevné, kostičkované nebo puntíkované. Na výběr máte z několika velikostí od 2 cm do 6 cm. Tyto sponky jsou tedy vhodné i pro velká plemena psů.

Originální mašličky a sponky pro psy nabízejí jedinečnost díky kamenům od Swarovského nebo perličkám. Dlouhá ofina už není pro psíka přítěžím, ale možností pro osobitý styl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>