Chytrá krmiva Brit a chytré telefony

Český výrobce krmiv značky Brit, společnost Vafo Praha, proniká do kyberprostoru a uvádí aplikaci pro zařízení Apple. V Appstore nabízí zdarma ke stažení katalog produktů s jednoduchou orientací, včetně popisu a složení. Produktový katalog je v angličtině a pracovat s ním tak mohou i zákazníci ze 45 zemích světa, kam jsou produkty značky Brit distribuovány. Katalog obsahuje kompletní sortiment krmiv, masových konzerv, pamlsků i doplňkového zboží pro psy a kočky.

vymarsky oharCelý produktový katalog si lze stáhnout prostřednictvím zařízení iPhone, iPod a iPad. Pro začátek jde o informace v kostce pro maloobchodní prodejce, ale i zákazníky, kteří se o výživu domácích mazlíčků sami zajímají.

Pavel Bouška, majitel společnosti, říká: „Ještě nedávno jsme vyráběli krmivo pro české domácí mazlíčky a dnes výrobky značky Brit distribuujeme do 45 zemí celého světa a jako jedni z prvních ve svém segmentu nabízíme jejich přehled prostřednictvím mobilní aplikace. Je to pro nás další potvrzení, že i rodinná firma s přátelským přístupem může prorazit na mezinárodním trhu.“

zlaty retrieverDále dodává: „Katalog pro Apple zařízení je ale jen jedním z malých krůčků do „smart“ světa. Mezi ty další patří chystaná platforma pro Android a plánujeme také rozšíření katalogu o další zajímavé funkce. Mezi ty bude patřit přímý nákup, možnost propojení aplikace s QR kódem z produktu v prodejně, nebo sofistikované vyhledávání ideálního krmiva podle zadaných parametrů zvířete. V neposlední řadě nemůžu zapomenout opravdu na masivní rebranding a přestavbu našich webových stránek a s tím spojené nové služby.“

Zdroj: http://maxmediapr.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Krmiva, Novinky, Zajímavosti/informace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář