CARNILOVE: psi milují maso!

brit carniloveCarnilove je super prémiové krmivo pro psy s unikátní recepturou obsahující 70 % kuřete / 65 % lososa a bílé ryby a nezbytné, vysoce účinné antioxidanty ve formě ovocných extraktů. Přirozené složení Carnilove je zcela bez obilovin, zdrojů tak zvaných prázdných kalorií.  Jednoduše řečeno, Carnilove splňuje přirozené nutriční požadavky psů s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice. Brit je prvním českým výrobcem, který dokáže takto ojedinělou „grain free“ recepturu vyrobit.

Filozofie krmiv Carnilove (carnos – maso, love – láska) je návratem k přirozeným základům výživy psovitých šelem, při zachování moderních trendů v oblasti výživy psů. Know-how krmiva spočívá v paralele s původní přirozenou výživou psů, zhruba 70% živočišného a 30% rostlinnému původu. Obsah vysoce stravitelných proteinů a dalších důležitých živin přispívají k vitální kondici psa. Kromě vysokého obsahu bílkovin jsou v krmivech také přírodní antioxidanty (výtažek z brusinek, granátového jablka a hroznového vína), které posilují imunitní systém. Krmiva Carnilove, díky „one protein“ složení (použití pouze jednoho zdroje živočišných bílkovin), řeší potravinové intolerance.

carni loveKrmiva Carnilove jsou vhodná pro všechny dospělé a aktivní psy, kteří velmi dobře využívají energii z živočišných zdrojů, jako jsou plemena typická pro sportovní využití, lovci či pracovní a záchranářští psi. Potrava, pocházející primárně z živočišných zdrojů, svědčí i plemenům s robustní stavbou těla (jako molosi a bullové), pro něž je nezbytný i obsah chondroprotektiv pro podporu zdraví kloubů a kloubních chrupavek. Optimální poměr živočišných proteinů, ovoce a zeleniny 70:30, chuťová atraktivita a ideální obsah účinných aditiv (jakými jsou vitamíny, mikroprvky či antioxidanty) vytvářejí z krmiv Carnilove přirozenou výživu psa s nejmodernějšími poznatky o živinových požadavcích psů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Krmiva, Zajímavosti/informace, Zdraví se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář