Bundy pro psy Perfect Fit

Sice teprve končí léto, ale už teď bychom měli myslet na podzimní sychravé počasí a zimní mráz, který neblaze ovlivňuje i naše miláčky. Chlad spolu s vlhkem ovlivňuje všechna krátkosrstá psí plemena chovaná v bytě.

oblecky red dingoMy jsme narazili na naprostou novinku od australské firmy Red Dingo, která je známá především obojky se sponou ve tvaru kosti a vodítky s vtipnými karabinami a to vše navíc v mnoha designech. Nyní ale můžete koupit i psí oblečky Red Dingo, přesněji řečeno zcela nové zateplené bundy pro psy Perfect Fit. Bundy jsou navrženy pro absolutní pohodlí psa, přičemž velmi dobře vypadají. Bundu je možné snadno nastavit tak, aby byla psům všech velikostí a postav.

Bundy jsou dokonale propracované, vyrobené pouze z kvalitních materiálů a velice příjemné na dotek. Vašeho psa dokonale ochrání před nepřízní počasí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>